خدمات استودیو تاج محل

عکاسی عروسی

تیم استودیو تاج محل علاوه بر فیلمبرداری حرفه ای مراسم عروسی ، عکاسی عروسی نیز انجام می دهد. خدمات عکاسی عروسی ما شامل عکاسی در ضای باز، باغ، عمارت و عکاسی جشن عروسی شما است. انتخاب با شماست. با به دلخواه شما هر کدام را که بخواهید برای شما انجام خواهیم داد. تضمین کار ما کیفیت و رضایت شماست.
برای دیدن نمونه کارهای ما می تواند به اینستاکرام ما مراجعه کنید. یا حضوری برای صحبت با ما مراجعه کنید.

استودیو تاج محل | عکاسی عروسی

فیلمبرداری عروسی

روز عروسی،  یکی از بهترین روزها در طول زندگی مشترک است. به مرور زمان، خاطرات این روز شیرین از یاد می رود و تها چیزی که باقی می ماند، عکس ها و فیلم های آن روز است. مرور این عکس ها و فیلم ها گاهی شما را به آن روز ها می برد و لذت آن روز ها را به شما یادآوری می کند.
درنتیجه یک انتخاب مناسب می تواند به شما کمک کند که با گذشت زمان هنوز هم احساس رضایت را تجربه کنید. شما با استودیو تاج محل می توانید با خیالی آسوده و مطمئن از آن روز خاص زندگی تان لذت ببرید.
تیم تخصصی استودیو تاج محل با داشتن تجربه چندین ساله و تحصیلات مرتبطه می توانند در روز عروسیتان شما را به بهترین نحو همراهی کنند. فیلمبرداری عروسی از مهمترین های آن روز است.
تیم ما علاوه بر اینکه در روز عروسی در سالن به همراه به روز ترین دستگاهها و کرین و... فیلمبرداری می کند، همچنین شما در باغ یا عمارت مورد نظرتان همراهی می کند و تصاویری فوق العاده ای از شما ثبت می کند.

استودیو تاج محل | فیلمبرداری عروسی

فیلمبرداری فرمالیته

تیم تخصصی استودیو تاج محل به زوج های جوان به خصوص عروس و دامادها پیشنهاد می کند که برای خود خاطره یک روز رویایی را با ما تجربه کنند و مراسم فرمالیته خود را به ما بسپارند. در این روز ما از تک تک لحظه ها و خنده ها و هیجانات شما فیلمبرداری می کنیم و با توجه به سلیقه شما فیلم های گوناگونی می گیریم.
ما با استفاده از هلی شات و دوربین تخصصی از زوایای مختلف در لوکیشن های متنوع فیلمبرداری می کنیم و نهایتا چندین فیلم به شما ارائه می دهیم تا شما از بین آنها انتخاب کنید.
روی فیلم فرمالیته شما می توانیم آهنگ ، ملودی خوانده شده توسط شما یا  صدای واقعی آن روز را بگذاریم. انتخاب با شماست. شما اراده کنید، ما انجام  می دهیم.

استودیو تاج محل | فیلمبرداری فرمالیته

عکاسی فرمالیته

استودیو تاج محل به طور تخصصی به همه متقاضیان عکاسی فرمالیته خدمات تخصصی عکاسی و فیلمبرداری در فضای باز در هر نقطه از ایران از جمله، کویر، جنگل، دشت، ... و در ترکیه خدمات ارانه می دهد. پکیج های فرمالیته ما متناسب با خواسته شما عزیزان متغیر است.
در عکاسی فرمالیته، شما یک روز خود را با تیم ما می گذرانید و در آن روز در لوکیشن های مختلف مورد علاقه شما، عکاسی  حرفه ای  انجام می شود و  تعداد بسیار زیادی عکس مختلف وخاص از شما گرفته می شود.
با استفاده از هلی شات تصاویر خاص و متنوعی از شما گرفته می شود. و نهایتا شما میتوانید از بین آنها عکس های مورد نظرتان را چاپ کنید.
البته نا گفته نماند که ما اصل همه عکس های گرفته شده را روی فلش به شما تحویل می دهیم.

استودیو تاج محل | عکاسی فرمالیته